
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 19″ PHILIPS LED 19S4QAB, IPS-ADS LCD, WLED system, Anti-Glare ,3H, Haze 25%, 5:4, SXGA 1280*1024, 60 Hz, 5 ms, 250 cd/mp, 1000:1,178/178, DVI, VGA, headphone out, Flicker free, boxe 2*1.5W ,Kensingtonlock, VESA 100*100, cabluri VGA/ audio incluse, culoare negru
| MNT-Resolution | SXGA |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 19.x" |
| Screen-Format | 5:4 |
| Tech-3D | No |
| Gama monitor | Business |
| Segment | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| On/off switch | Yes |
| Package depth | 139 mm |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| RMS rated power | 3 W |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| Backlight type | W-LED |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Rezoluție monitor | 1280 x 1024 |
| Rata de aspect | 5:4 |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Display resolution | 1280 x 1024 pixels |
| Native aspect ratio | 5:4 |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Power supply type | Internal |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Picture enhancement | SmartImage |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 56 – 76 Hz |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| PC Audio in | Yes |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Depth (with stand) | 194 mm |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Height (with stand) | 418 mm |
| Display diagonal | 48.3 cm (19) |
| Aspect ratio | 5:4 |
| Package width | 465 mm |
| Package height | 457 mm |
| Weight (with stand) | 3.2 kg |
| Supported graphics resolutions | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Recommended resolution | 1280 x 1024 @ 60 Hz |
| HD type | SXGA |
| Pixel Pitch | 0.293 x 0.293 mm |
| Viewable size, horizontal | 37.5 cm |
| Viewable size, vertical | 30 cm |
| Package weight | 4.82 kg |
| Cables included | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Panel type | IPS-ADS |
| Display diagonal (metric) | 48.3 cm |
| Power consumption (typical) | 11.13 W |
| Power consumption (PowerSave) | 8 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405231 |
| Width (with stand) | 404 mm |
| Width (without stand) | 404 mm |
| Height (without stand) | 346 mm |
| Bundled software | SmartControl Premium |
| Total amount of recyclable materials | 25% |
| Total amount of recycled materials used for making | 25% |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.