
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 34 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.312 mm |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Putere consumata | 30 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 817 x 458-568 x 238 mm Fara suport: 817 x 365 x 46 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.9 kg Fara suport: 6 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync VESA DisplayHDR 400 |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | Da |
| Inaltime ajustabila | Da |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
|---|---|
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Weight (with stand) | 7.9 kg |
| Package weight | 10.9 kg |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Height adjustment | 11 cm |
| Package height | 516 mm |
| Height (without stand) | 365.5 mm |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1080 |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Weight (without stand) | 6 kg |
| Display diagonal (metric) | 87 cm |
| HD type | UltraWide Full HD |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1080 |
| Pixel Pitch | 0.312 x 0.31 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 362609 |
| Width (with stand) | 816.5 mm |
| Depth (with stand) | 238 mm |
| Height (with stand) | 568.1 mm |
| Width (without stand) | 816.5 mm |
| Depth (without stand) | 45.5 mm |
| Package width | 940 mm |
| Package depth | 219 mm |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.