
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor LG 31.5″ 32HL512D-B.AEU, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 1300:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 98%, Colours: 10bit, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, HDMI: x1, DisplayPort: x2, USB Hub: x2 USB-A 2.0/x1 USB-B 2.0
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | No |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Colour gamut | 98% |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Stand included | Yes |
| Height adjustment | 11 cm |
| Package depth | 215 mm |
| Power consumption (typical) | 65 W |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 7.3 kg |
| Response time | 14 ms |
| Depth (without stand) | 45.1 mm |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| LED indicators | Power |
| Pixel Pitch | 0.18159 x 0.18159 mm |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| Width (with stand) | 718.2 mm |
| Depth (with stand) | 231.2 mm |
| Height (with stand) | 488 mm |
| Height (without stand) | 414.3 mm |
| Weight (without stand) | 5.9 kg |
| Market positioning | Medical |
| Package width | 822 mm |
| Number of OSD languages | 17 |
| Supported video modes | 3840p |
| SmartResponse | 5 ms |
| Width (without stand) | 7187.2 mm |
| Package height | 537 mm |
| Cables included | DC, DisplayPort, HDMI |
| Producator | LG |
| Garantie | 72 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.