
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.363 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 25 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Greutate | Cu suport: 6.9 kg Fara suport: 6.2 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | Da |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Quick start guide | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Package depth | 150 mm |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Power adapter included | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| DisplayPort | Da |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Vertical scan range | 56 – 75 Hz |
| Cable lock slot | No |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Package weight | 9.2 kg |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Weight (without stand) | 6.5 kg |
| AC (power) in | Yes |
| Depth (without stand) | 45 mm |
| Number of OSD languages | 14 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| AC input frequency | 47/63 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Package height | 516 mm |
| Feet colour | Black, Red |
| Height (with stand) | 513.3 mm |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| Pixel Pitch | 0.363 x 0.363 mm |
| Horizontal scan range | 40 – 60 kHz |
| Power consumption (max) | 27 W |
| Width (with stand) | 729.4 mm |
| Depth (with stand) | 209.3 mm |
| Width (without stand) | 729.4 mm |
| Height (without stand) | 430.3 mm |
| Package width | 813 mm |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.