
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor LG 27″ 27UP650P-W.AEU, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 400 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 1200:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: DCI-P3 , Color Gamut Coverage: 95%, Colours: 1.07B, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5~20º, HAS: 110mm, Pivot: Clockwise, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: Downstream: 2ea/ver3.0, USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 90W, AUX: 3-pole (Sound Only)
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | White |
| Product colour | White |
| Warranty-Period | |
| Ethernet LAN | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Response time | 5 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 5000000:1 |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| HDCP version | 2.2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| Built-in microphone | No |
| Feet colour | Silver |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour depth | 10 bit |
| Colour gamut | 95% |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Culoare monitor | Alb |
| Package width | 694 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Package weight | 9 kg |
| Height adjustment | 11 cm |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Illuminated stand | No |
| Weight (with stand) | 5.6 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Power |
| Depth (without stand) | 45.4 mm |
| Pixel Pitch | 0.15 x 0.15 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect, High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Smart modes | Cinema, Custom, Energy saving, Vivid |
| On Screen Display (OSD) | No |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 46 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1350392 |
| Width (with stand) | 613.5 mm |
| Depth (with stand) | 239.3 mm |
| Height (with stand) | 569.3 mm |
| Width (without stand) | 613.5 mm |
| Height (without stand) | 363.5 mm |
| Package depth | 212 mm |
| Package height | 496 mm |
| DisplayPort cable length | 1.5 m |
| Brand specific technologies | Black Stabiliser, DAS Mode |
| Digital signal format system | Not supported |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.