
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 14 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.1554 mm |
| Nr. biti de culoare | 10 bits |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Argintiu |
| Putere consumata | 65 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Greutate | Cu suport: 6.2 kg Fara suport: 4.7 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Altele | Clinical Review |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Altele | DICOM Part 14 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| HDMI | Nu |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| USB Type-C | Nu |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Refresh rate | N/A |
| Timp de răspuns monitor | N/A |
| Tip panel | N/A |
| Producator | LG |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.