
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Densitate pixeli | 108 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 30 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 613 x 574 x 220 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.6 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | Da |
| Picior pivotant | Da |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | Da |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | QHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Audio output | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Viewable size, horizontal | 60.9 cm |
| Viewable size, vertical | 35.5 cm |
| Cable management | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Width (with stand) | 613.6 mm |
| Width (without stand) | 613.6 mm |
| Height (without stand) | 367.6 mm |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.2 cm |
| Montare VESA | Nu |
| Package width | 730 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Colour name | Raven Black |
| Height adjustment | 15.5 cm |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package weight | 9 kg |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Package depth | 186 mm |
| Package height | 460 mm |
| Power consumption (max) | 40 W |
| Pixel density | 108 ppi |
| Swivel angle range | 0 – 360° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 670988 |
| Height (with stand) | 574 mm |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Depth (without stand) | 46.2 mm |
| Certification | ENERGY STAR CCC EPEAT Silver RoHS |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.