
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 5.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.233 mm |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 25 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Fara suport: 613 x 366 x 47 mm |
| Greutate | Cu suport: 7 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| USB | 5x USB 3.2 (1 upstream, 4 downstream) |
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 35 °C |
| Built-in USB hub | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Headphone out | No |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Audio input | No |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 5000000:1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Pixel Pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Height adjustment | 15 cm |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Package weight | 10.5 kg |
| Vertical scan range | 50 – 60 Hz |
| Horizontal scan range | 30 – 90 kHz |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Depth (without stand) | 47 mm |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Weight (with stand) | 7 kg |
| Package width | 695 mm |
| Power consumption (max) | 60 W |
| Width (with stand) | 613.3 mm |
| Width (without stand) | 613.3 mm |
| Package height | 225 mm |
| Depth | 47 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 360103 |
| Height (with stand) | 536 mm |
| Height (without stand) | 366.1 mm |
| Package depth | 444 mm |
| Weight | 7 kg |
| Height | 366.1 mm |
| Width | 613.3 mm |
| Producator | HP |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.