
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 0.5 ms |
| Refresh Rate | 170 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 100.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Nr. biti de culoare | 8 bits |
| Standarde | sRGB: 150% Coverage DCI-P3: 92% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 58 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Functii | KVM |
| Dimensiuni | Cu suport: 615 x 534 x 203 mm Fara suport: 615x 367 x 42 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.5 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port Cablu USB |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium HDR |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 2x USB 3.0 |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Quick start guide | Yes |
| Warranty-Period | |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Height adjustment | 13 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 92% |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Package width | 720 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Panel type | SS-IPS |
| Response time | 0.5 ms |
| Weight (with stand) | 5.5 kg |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Input current | 3.42 A |
| Depth (with stand) | 203 mm |
| Feet colour | Black |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Package height | 470 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Width (with stand) | 615.1 mm |
| Width (without stand) | 615.1 mm |
| Depth (without stand) | 42.2 mm |
| Package weight | 7.79 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 43 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 140% |
| Power consumption (max) | 58 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 396165 |
| Height (with stand) | 533.5 mm |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.