
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2724 mm |
| Nr. biti de culoare | 8 bits |
| Standarde | sRGB: 121% Coverage DCI-P3: 93% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 75 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 711 x 552 x 235 mm Fara suport: 711 x 423 x 103 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.8 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium Pro HDR400 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 2x USB 3.0 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Warranty-Period | |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Backlight type | Edge LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| DVI port | No |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Height adjustment | 10 cm |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz, 165 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package height | 555 mm |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| sRGB coverage (typical) | 121% |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Contrast ratio (dynamic) | 12000000:1 |
| Feet colour | Black |
| Colour gamut | 93% |
| Weight (without stand) | 7.8 kg |
| Package weight | 10.8 kg |
| Width (with stand) | 710.5 mm |
| Depth (with stand) | 234.8 mm |
| Height (with stand) | 552.2 mm |
| Weight (with stand) | 7.8 kg |
| Width (without stand) | 710.5 mm |
| Depth (without stand) | 102.8 mm |
| Height (without stand) | 423.3 mm |
| Package width | 860 mm |
| Package depth | 190 mm |
| Power consumption (max) | 75 W |
| Input current | 4.7 A |
| Audio input | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 66 kWh |
| Power consumption (typical) | 78 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393429 |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.