
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Nr. biti de culoare | 8 bits |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 70W |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 610.3 x 531 x 203 Fara suport: 610.3 x 367.4 x 84.5 |
| Greutate | 6.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu DisplayPort Cablu HDMI Cablu USB |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Warranty-Period | |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in USB hub | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Market positioning | Gaming |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Panel type | VA |
| Backlight type | Edge LED |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| DVI port | No |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Portabil | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| HDR | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Height adjustment | 13 cm |
| Width (with stand) | 610.3 mm |
| Width (without stand) | 610.3 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Tip panel | VA |
| Ecran Curbat: | Da |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| Package width | 700 mm |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported video modes | 1440p |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Depth (with stand) | 203 mm |
| Height (with stand) | 531 mm |
| Depth (without stand) | 84.5 mm |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| Package depth | 248 mm |
| Package height | 481 mm |
| sRGB coverage (typical) | 132% |
| Colour gamut | 88% |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| Package weight | 8.75 kg |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Colour depth | 8 bit |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (typical) | 77 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388677 |
| Weight (with stand) | 6.33 kg |
| Timp de răspuns monitor | 1ms (MPRT) |
| Luminozitate maximă | 250 cd/m2 (TYP) |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Response time | 1 ms |
| Screen shape | Curved |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.