
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.311 mm |
| Nr. biti de culoare | 8 bits |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 55 W |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 610.3 x 531 x 203 Fara suport: 610.3 x 367.4 x 84.5 |
| Greutate | 6.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu DisplayPort Cablu HDMI Cablu USB |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Package height | 218 mm |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| DVI port | No |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| FreeSync | Nu |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power consumption (typical) | 60 W |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Height adjustment | 13 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Width (with stand) | 619 mm |
| Depth (with stand) | 203 mm |
| Height (with stand) | 518.9 mm |
| Width (without stand) | 619 mm |
| Depth (without stand) | 56 mm |
| Height (without stand) | 365.5 mm |
| Package width | 737 mm |
| Package depth | 495 mm |
| Weight (with stand) | 6.6 kg |
| Package weight | 9.5 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Contrast ratio (dynamic) | 120000:1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393819 |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | VA-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 27.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | GIGABYTE |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.