
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1300:1 (normal) |
| Luminozitate | 1000 cd/mp |
| Densitate pixeli | 140 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.1816 mm |
| Standarde | DCI-P3: 99.8% Coverage Adobe RGB: 93% Coverage |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 13 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Altele | External colorimeter port |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 1000 |
| Altele | Mini LED |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 160 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Thunderbolt | 2 (via USB-C) |
| USB | 2x USB 3.2 |
| USB Type-C | 2 (1 upstream, 1 downstream) |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Resolution | UHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Refresh rate | 60 Hz |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Product colour | Black, Silver |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.0 |
| Pixel density | 140 ppi |
| Headphone out | No |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Audio output | Yes |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Backlight type | LED |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Audio input | No |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| Market positioning | Graphics design |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Culoare monitor | Alb |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 82 kWh |
| Power consumption (PowerSave) | 39 W |
| Response time (fast) | 6 ms |
| Depth (with stand) | 250 mm |
| Vertical scan range | 23 – 86 Hz |
| Viewable size diagonal | 80 cm |
| Power consumption (max) | 380 W |
| Horizontal scan range | 15 – 135 kHz |
| Weight (without stand) | 11.3 kg |
| Supported video modes | 480p, 576p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Pixel Pitch | 0.1816 x 0.1816 mm |
| Height adjustment | 16 cm |
| Power consumption (typical) | 68.3 W |
| Input current | 4.5 A |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 344551 |
| Width (with stand) | 712.5 mm |
| Height (with stand) | 623.7 mm |
| Weight (with stand) | 16.9 kg |
| Width (without stand) | 712.5 mm |
| Depth (without stand) | 76.1 mm |
| Height (without stand) | 435.9 mm |
| Bezel width (side) | 7.6 mm |
| Bezel width (top) | 7.6 mm |
| Bezel width (bottom) | 3.58 cm |
| Package weight | 24.3 kg |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| Screen-Tech | IPS-LEDs |
| LFD-Screen-Size | 32.x" |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.