
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 25 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 8 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Densitate pixeli | 118 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.216 mm |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage REC: 99% Coverage DCI-P3: 95% Coverage Delta E <2 |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 24 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 568 x 383-513 x 185 mm Fara suport: 568 x 332 x 50 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.4 kg Fara suport: 4.2 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port Cablu USB Type C Cablu USB 3.0 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | -90/+90 |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 |
| USB Type-C | 2 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Front bezel colour | Black |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Height adjustment | 13 cm |
| Montare VESA | Nu |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Market positioning | Graphics design |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Culoare monitor | Alb |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 6.4 kg |
| Power consumption (max) | 200 W |
| Weight (without stand) | 4.2 kg |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| Energy efficiency class (HDR) | E |
| Input current | 2.5 A |
| Display diagonal | 63.5 cm (25) |
| Depth (without stand) | 49.9 mm |
| Height (with stand) | 382.9 mm |
| Pixel Pitch | 0.216 x 0.216 mm |
| Pixel density | 117.5 ppi |
| Viewable size, horizontal | 55.3 cm |
| Viewable size, vertical | 31.1 cm |
| Display diagonal (metric) | 63.44 cm |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 344559 |
| Width (with stand) | 567.7 mm |
| Width (without stand) | 567.7 mm |
| Height (without stand) | 332.1 mm |
| Cables included | AC, DisplayPort, USB Type-C, USB Type-C to USB Type-A |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.