
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 23.6 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Densitate pixeli | 93 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.27156 mm |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 20 W (normal) 0.2 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 533.65 x 450.85 x 190 mm |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Quick start guide | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| AC (power) in | Yes |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 20 kWh |
| Weight (with stand) | 4.9 kg |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| LED indicators | Power |
| Weight (without stand) | 3.37 kg |
| Input current | 1 A |
| Viewable size, horizontal | 52.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.3 cm |
| Depth (without stand) | 88.7 mm |
| Bezel width (side) | 7.42 mm |
| Height (with stand) | 450.8 mm |
| Viewable size diagonal | 59.8 cm |
| DisplayPort cable length | 1.2 m |
| Power consumption (max) | 37 W |
| Display diagonal | 59.8 cm (23.6) |
| Pixel density | 93.53 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 187 kHz |
| Display diagonal (metric) | 59.82 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413622 |
| Width (with stand) | 533.5 mm |
| Depth (with stand) | 189.9 mm |
| Width (without stand) | 533.5 mm |
| Height (without stand) | 323.2 mm |
| Bezel width (top) | 6.2 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.38 cm |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.