
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 93 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 20 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 538 x 414 x 152 mm Fara suport: 538 x 323 x 53 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.5 kg |
| Montare perete | Da VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 475 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display diagonal (metric) | 60.45 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| Feet colour | Grey |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Weight (with stand) | 3.8 kg |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 75 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Response time | 4 ms |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Height (without stand) | 322.6 mm |
| Depth (with stand) | 152.8 mm |
| Height (with stand) | 412.8 mm |
| Depth (without stand) | 53.8 mm |
| Bezel width (side) | 5.4 mm |
| Bezel width (top) | 5.4 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.07 cm |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 324 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 119 |
| Power consumption (typical) | 12.2 W |
| Power consumption (max) | 21 W |
| AC input voltage | 100 – 230 V |
| Annual energy consumption | 18 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 349828 |
| Package width | 134.9 mm |
| Package depth | 619 mm |
| Package height | 395 mm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 99 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 30 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 356 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.