
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 93 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 12 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -90/+90 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| USB | 5x USB 3.2 (1 upstream, 4 downstream) |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Quick start guide | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| HDMI version | 1.4 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8) |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Feet colour | Silver |
| AC (power) in | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Display diagonal (metric) | 60.47 cm |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Depth (with stand) | 179.6 mm |
| Height (with stand) | 496.1 mm |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Bezel width (side) | 5.38 mm |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Colour depth | 6 bit |
| Weight (without stand) | 3.39 kg |
| Package weight | 7.95 kg |
| LED indicators | Power |
| Weight (with stand) | 5.15 kg |
| Cables included | AC, DisplayPort, USB |
| Depth (without stand) | 52.1 mm |
| Height (without stand) | 318.5 mm |
| Bezel width (top) | 5.38 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.67 cm |
| PAIA version | 1.2.15, 2021 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 481 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 40 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 550826 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 98 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 327 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 111 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 369 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.