
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 24.1 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1200 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 94 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.270 mm |
| Culoare | Negru |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| USB | 5x USB 3.0/2.0 (1 upstream, 4 downstream: 2x USB 3.0/ 2x USB 2.0) |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| Compliance certificates | RoHS |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Headphone out | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Audio input | No |
| FreeSync | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| USB Type-C | Da |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Number of upstream ports | 1 |
| Height adjustment | 13 cm |
| Package weight | 7.3 kg |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Response time | 8 ms |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Power consumption (max) | 42 W |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Display diagonal | 61.2 cm (24.1) |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Viewable size diagonal | 61.1 cm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| AC input voltage | 120 – 230 V |
| Pixel density | 94 ppi |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Power consumption (typical) | 14.8 W |
| Width (with stand) | 531 mm |
| Width (without stand) | 531 mm |
| Bezel width (side) | 6.3 mm |
| Bezel width (top) | 6.3 mm |
| Weight (with stand) | 5.1 kg |
| Depth (without stand) | 44.1 mm |
| Height (with stand) | 500.8 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 344245 |
| Depth (with stand) | 166 mm |
| Height (without stand) | 349.5 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.92 cm |
| Cables included | AC, DVI, DisplayPort, USB Type-C to USB Type-C, VGA |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.