
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 103 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2493 mm |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 12 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 504 x 384 x 171 mm Fara suport: 504 x 295 x 50 mm |
| Greutate | Cu suport: 3 kg Fara suport: 2.3 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Porturi | |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Quick start guide | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Colour gamut | 72% |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 115 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 12 kWh |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| AC (power) in | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 75 Hz |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Weight (with stand) | 2.59 kg |
| PAIA version | 1.3.0 |
| Viewable size, horizontal | 47.9 cm |
| Viewable size, vertical | 26 cm |
| Feet colour | Black |
| Depth (without stand) | 49.6 mm |
| Display diagonal | 54.5 cm (21.4) |
| Bezel width (bottom) | 1.69 cm |
| Power consumption (typical) | 12.1 W |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 356 |
| Depth (with stand) | 171 mm |
| Bezel width (side) | 1.28 cm |
| Bezel width (top) | 1.28 cm |
| Cables included | AC, DisplayPort, VGA |
| Response time | 10 ms |
| Pixel Pitch | 0.249 x 0.241 mm |
| Pixel density | 103 ppi |
| Width (with stand) | 504.3 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.48 cm |
| Power consumption (max) | 19 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 605294 |
| Height (with stand) | 384.2 mm |
| Width (without stand) | 504.3 mm |
| Height (without stand) | 295.4 mm |
| Weight (without stand) | 2.26 kg |
| Package weight | 4.14 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 485 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 320 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 35 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 129 |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.