
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 14 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 6 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 700:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 158 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.1611 mm |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 6 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | 322 x 203 x 14 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Husa transport |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Portabil | Da |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -10/+90 |
| Porturi | |
| USB Type-C | 2 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | Portable |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Quick start guide | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| Pixel density | 158 ppi |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Headphone out | No |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort | Da |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Cable lock slot | No |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Feet colour | Silver |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Montare VESA | Nu |
| Response time | 6 ms |
| Screen shape | Flat |
| Culoare monitor | Alb |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| VESA mounting | No |
| Horizontal scan range | 30 – 80 kHz |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Energy efficiency class (SDR) | B |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 6 kWh |
| Pixel Pitch | 0.1611 x 0.1611 mm |
| Vertical scan range | 56 – 61 Hz |
| Display diagonal (metric) | 35.5 cm |
| Heat dissipation | 25.59 BTU/h |
| Heat dissipation (typical) | 20.47 BTU/h |
| Tilt angle range | 10 – 90° |
| Power consumption (typical) | 6 W |
| Power consumption (max) | 7.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 731543 |
| Width (with stand) | 322.4 mm |
| Depth (with stand) | 14.3 mm |
| Height (with stand) | 202.7 mm |
| Weight (with stand) | 590 g |
| Width (without stand) | 322.4 mm |
| Depth (without stand) | 4.95 mm |
| Height (without stand) | 202.7 mm |
| Bezel width (side) | 6.53 mm |
| Bezel width (top) | 6.54 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.22 cm |
| Package weight | 1.12 kg |
| DisplayPort cable length | 1 m |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.