
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Dell 21.45″ E2223HN, 54.48 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz, Screen type: FHD TFT LCD, Panel type: Vertical Alignment (VA), Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 103, Contrast ratio: 3,000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: Normal mode < 10 ms, Fast mode < 5 ms, Brightness: 250 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: 72% (CIE1931), 83% (CIE1976), Adjustability: Tilt angle: -5° to 21° , VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x HDMI 1.4, 1 x VGA, Dell display manager compatibility: Yes, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What's in the box: Stand riser, Stand base, VESA™ Screw Cover, Power cable, VGA cable, HDMI cable, Dimensions (with stand): Height: 384.17 mm, Width: 504.26 mm, Depth: 171.00 mm, With stand assembly and cables: 3.04 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Gama monitor | Standard |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Plug and Play | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone out | No |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| Tip panel | VA |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Power supply type | Internal |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| AC (power) in | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 75 Hz |
| Colour gamut | 83% |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Stand included | Yes |
| Swivelling | No |
| Weight (with stand) | 2.59 kg |
| PAIA version | 1.3.0 |
| Viewable size, horizontal | 47.9 cm |
| Viewable size, vertical | 26 cm |
| Feet colour | Black |
| Display diagonal | 54.5 cm (21.4) |
| Bezel width (bottom) | 1.69 cm |
| Depth (with stand) | 171 mm |
| Bezel width (side) | 1.28 cm |
| Bezel width (top) | 1.28 cm |
| Response time | 10 ms |
| Pixel Pitch | 0.249 x 0.241 mm |
| Pixel density | 103 ppi |
| Width (with stand) | 504.3 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.48 cm |
| Power consumption (max) | 19 W |
| Height (with stand) | 384.2 mm |
| Package weight | 4.14 kg |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 35 |
| Input current | 0.7 A |
| Viewable size diagonal | 54.5 cm |
| Power consumption (typical) | 12.83 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1031309 |
| Package width | 565.9 mm |
| Package depth | 355 mm |
| Package height | 119.8 mm |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 498 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 121 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 326 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 135 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 362 |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Screen-Tech | LCD |
| Destinat pentru | Commercial |
| LFD-Screen-Size | 22.x" |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.