
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 34 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3440 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Densitate pixeli | 110 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | DCI-P3: 98% Coverage |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 38 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W + Subwoofer 5 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 815 x 425-525 x 270 mm Fara suport: 815 x 380 x 112 mm |
| Greutate | Cu suport: 12.6 kg Fara suport: 8.5 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium VESA DisplayHDR 400 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1900R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+15 |
| Picior pivotant | -15/+15 |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Product colour | Black, Grey |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| HDR | Da |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 98% |
| Smart modes | Cinema, Custom, Game, M-Book, RPG, ePaper |
| Feet colour | Black, Grey |
| Number of OSD languages | 18 |
| Brand specific technologies | Black Equalizer |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| Weight (without stand) | 5.7 kg |
| Flicker-free technology | Yes |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Power consumption (typical) | 38 W |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Supported video modes | 1440p |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Screen curvature rating | 1900R |
| Pixel density | 110 ppi |
| Aspect ratio | 21:9 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Power consumption (max) | 85 W |
| Height (without stand) | 379.5 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 59 kWh |
| Height (with stand) | 525 mm |
| Depth (with stand) | 269.7 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 439771 |
| Width (with stand) | 815.2 mm |
| Width (without stand) | 815.2 mm |
| Depth (without stand) | 112.3 mm |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.