
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 32 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 110 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 740.28 x 491.66 – 641.66 x 223.62 mm Fara suport: 740.28 x 436.42 x 67.3 mm |
| Greutate | Fara suport: 8.5 Kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| mini-DisplayPort | 1 |
| USB | 5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| MNT-Color | Silver |
| Power consumption (standby) | 0.4 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 40 °C |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Compatible memory cards | SD, SDHC, SDXC |
| Mini DisplayPorts quantity | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Swivelling | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Response time (fast) | 4 ms |
| RMS rated power | 10 W |
| Market positioning | Graphics design |
| Height adjustment | 15 cm |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 44 kWh |
| Power consumption (typical) | 44 W |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| AC input voltage | 90 – 264 V |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| No flickering | Yes |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 1080p, 2160p |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342292 |
| Weight (with stand) | 13.2 kg |
| Width (without stand) | 740.3 mm |
| Depth (without stand) | 223.6 mm |
| Height (without stand) | 491.7 mm |
| Weight (without stand) | 8.5 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, Mini DisplayPort, USB |
| Sustainability certificates | EPEAT Bronze |
| Compatible operating systems | Windows 7/8/10 |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Product dimensions | 491.66×740.28×223.62 mm |
| Audio power | 10 W |
| Display modes | Picture-in-Picture |
| Panel brightness | 300 Nits |
| USB hub | Yes |
| Active display area (W x H) | 708.48 x 398.5 mm |
| Number of colours | 1.073 billion colours |
| Certification | TCO |
| Set weight (with stand) | 8.5 kg |
| Net weight | 8.5 kg |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.