
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 27″ Benq XL2731K, FHD 1920* 1080, 16:9, 120- 165 Hz, 320 cd/ mp ,1000:1, TN, 3* HDMI, DP, mufa casti, USB type A for service and LANcenter setting tool, VESA, pivot, Low Blue Light, Flicker-free, KLocker, cablu DP 1.8 m inclus, culoare negru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| Tip panel | TN |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Height adjustment | 15.5 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Weight (with stand) | 8.6 kg |
| Feet colour | Black |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 3 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 1 |
| Timp de răspuns monitor | N/A |
| Package weight | 11.8 kg |
| Depth (without stand) | 64.5 mm |
| Width (with stand) | 628.6 mm |
| Depth (with stand) | 217.9 mm |
| Width (without stand) | 628.6 mm |
| Height (without stand) | 369 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 667659 |
| Height (with stand) | 407.2 mm |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.