
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR BENQ GW2785TC, 27″, IPS, Iluminare de fundal cu leduri, FHD1920* 1080, 250 cd/ mp, 1000:1, 178/ 178, 5 ms, 16:9, boxe 2* 2W, mufacasti, pivot, VESA 100* 100, QSG, HDMI, DP, USB C, DP out (MST),Flicker-free, Low Blue Light Plus, EyeSafe, culoare negru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Quick start guide | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 1 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Pixel density | 82 ppi |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Power supply type | Internal |
| USB Type-C | Da |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| HDCP version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Number of OSD languages | 18 |
| Cables included | AC, HDMI |
| Thunderbolt | Da |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Height adjustment | 14 cm |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Width (with stand) | 612 mm |
| Width (without stand) | 612 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Package weight | 8.7 kg |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Weight (with stand) | 7.8 kg |
| Depth (with stand) | 239 mm |
| Smart modes | Cinema, Custom, Energy saving, Game, Standard, ePaper |
| Power consumption (PowerSave) | 18 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 755732 |
| Height (with stand) | 430 mm |
| Depth (without stand) | 56.1 mm |
| Height (without stand) | 371.8 mm |
| Compatible operating systems | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.