
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 82 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 170/160 grade |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 35 W (normal) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | 640 x 73 x 183 |
| Greutate | Cu suport: 5.7 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel density | 82 ppi |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Tip panel | TN |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Package width | 510 mm |
| Package weight | 7.3 kg |
| AC (power) in | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| HDCP version | 1.4 |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power consumption (standby) | 0.2 W |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 12000000:1 |
| Weight (with stand) | 5.7 kg |
| Feet colour | Black |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| RMS rated power | 4 W |
| Audio input | Yes |
| Package height | 125 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343933 |
| Width (with stand) | 639.4 mm |
| Depth (with stand) | 183.1 mm |
| Height (with stand) | 473.3 mm |
| Smart modes | Custom, Photo, Standard, ePaper |
| Power consumption (typical) | 15.9 W |
| Package depth | 705 mm |
| Certification | TUV, TCO 8.0 |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.