
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 25 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 62 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 570.2 x 402 – 532 x 239.65 mm Fara suport: 570.2 x 359.51 x 58.79 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.2 Kg |
| Plug and play | Da |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| mini-DisplayPort | 1 |
| USB | 5x USB 3.0 (1 upstream, 4 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 25.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| On/off switch | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Number of speakers | 2 |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Swivelling | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Cable lock slot | No |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| 3D | No |
| Height adjustment | 13 cm |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Market positioning | Graphics design |
| Cables included | AC, HDMI, USB |
| Digital vertical frequency | 50 – 76 Hz |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Response time | 14 ms |
| No flickering | Yes |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Display diagonal | 63.5 cm (25) |
| Weight (without stand) | 7.2 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Depth (with stand) | 239.7 mm |
| Mean time between failures (MTBF) | 60000 h |
| Pixel Pitch | 0.216 x 0.216 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 90 kHz |
| Power consumption (max) | 62 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342434 |
| Width (with stand) | 570.2 mm |
| Height (with stand) | 532 mm |
| Width (without stand) | 570.2 mm |
| Depth (without stand) | 58.8 mm |
| Height (without stand) | 359.5 mm |
| Active display area (W x H) | 552.96 x 311.04 mm |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.