
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 24 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 92 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 170/160 grade |
| Nr. biti de culoare | 8 bits |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 25 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 565 x 433 x 175 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.9 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Cables included | AC, VGA |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Tip panel | TN |
| FreeSync | Nu |
| Panel type | TN |
| Viewing angle, horizontal | 170° |
| Viewing angle, vertical | 160° |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| AC (power) in | Yes |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Display diagonal (metric) | 61 cm |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Pixel Pitch | 0.276 x 0.276 mm |
| Viewable size, horizontal | 53.1 cm |
| Viewable size, vertical | 29.9 cm |
| Cable lock slot type | IBM |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342270 |
| Width (with stand) | 565 mm |
| Depth (with stand) | 175.1 mm |
| Height (with stand) | 433 mm |
| Width (without stand) | 565 mm |
| Depth (without stand) | 50.9 mm |
| Height (without stand) | 337.6 mm |
| Package weight | 5.2 kg |
| Sustainability certificates | TCO, ENERGY STAR, EPEAT Bronze |
| Certification | TUV Flicker-free, TUV LBL |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.