
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 43 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 4000:1 (normal) 1.000.000:1 (HDR) |
| Luminozitate | 1000 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2451 mm |
| Nr. biti de culoare | 10 bits |
| Standarde | DCI-P3: 90% Coverage |
| Culoare | Alb |
| Putere consumata | 48 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 10 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 975 x 631 x 302 mm Fara suport: 975 x 571 x 75 mm |
| Greutate | Cu suport: 15.3 kg Fara suport: 14.2 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Telecomanda |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium Pro VESA DisplayHDR 1000 |
| Iluminare | Aura Sync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 1000 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+10 |
| Porturi | |
| HDMI | 4 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | FHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Product colour | White |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| RMS rated power | 20 W |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Game mode | Yes |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Culoare monitor | Alb |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8528521000 |
| Luminozitate maximă | 1000 cd/m2 si peste |
| Display brightness (typical) | 750 cd/m² |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Tilt angle range | -5 – 10° |
| Display diagonal | 109.2 cm (43) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 68 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 105 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 519041 |
| Width (with stand) | 974.6 mm |
| Depth (with stand) | 301.5 mm |
| Height (with stand) | 631.3 mm |
| Weight (with stand) | 15.3 kg |
| Width (without stand) | 974.6 mm |
| Depth (without stand) | 74.6 mm |
| Height (without stand) | 570.6 mm |
| Weight (without stand) | 14.2 kg |
| Package width | 722 mm |
| Package depth | 1069 mm |
| Package height | 374 mm |
| Package weight | 23 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.