
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 34 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3440 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2325 mm |
| Nr. biti de culoare | 10 bits |
| Standarde | DCI-P3: 98% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 40 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Functii | KVM |
| Dimensiuni | Cu suport: 815 x 411-511 x 279 mm Fara suport: 815 x 366 x 142 mm |
| Greutate | Cu suport: 9.2 kg Fara suport: 5.6 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free G-Sync Compatible VESA DisplayHDR 400 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1900R |
| Iluminare | Aura Sync |
| Tehnologii | |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -25/+25 |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| USB | 2x USB 3.0 |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivelling | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Height adjustment | 10 cm |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Pixel Pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Height (without stand) | 366 mm |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| Colour gamut | 98% |
| Weight (without stand) | 5.6 kg |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| G-Sync | Da |
| Tilt angle range | 20 – -5° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Package weight | 13.4 kg |
| Display diagonal | 86.7 cm (34.1) |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Weight (with stand) | 9.2 kg |
| Screen curvature rating | 1900R |
| Digital horizontal frequency | 31 – 151 kHz |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| Power consumption (average) | 40 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 459512 |
| Width (with stand) | 815 mm |
| Depth (with stand) | 279 mm |
| Height (with stand) | 511 mm |
| Width (without stand) | 815 mm |
| Depth (without stand) | 142 mm |
| Package width | 887 mm |
| Package depth | 329 mm |
| Package height | 469 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.