
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR 32″ ASUS VP32AQ
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Quick start guide | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Package weight | 9.8 kg |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| AC (power) in | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package width | 800 mm |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Feet colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Pixel Pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Depth (without stand) | 50.4 mm |
| Tip panel | QD-OLED |
| Package depth | 140 mm |
| Weight (without stand) | 6.2 kg |
| RMS rated power | 4 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| Tilt adjustment | No |
| Width (without stand) | 714.6 mm |
| Horizontal scan range | 31 – 115 kHz |
| Digital horizontal frequency | 115 – 115 kHz |
| Tilt angle range | -5 – 8° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 404338 |
| Width (with stand) | 714.6 mm |
| Depth (with stand) | 201.8 mm |
| Height (with stand) | 485.7 mm |
| Weight (with stand) | 7.82 kg |
| Height (without stand) | 423.7 mm |
| Package height | 528 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.