
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 10.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.272 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 90 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 713 x 441-581 x 233 mm Fara suport: 713 x 426 x 96 mm |
| Greutate | Cu suport: 9.1 kg Fara suport: 5.8 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium VESA DisplayHDR 400 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1800R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -3/+20 |
| Picior pivotant | -60/+60 |
| Inaltime ajustabila | 140 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Swivelling | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HDR | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Digital vertical frequency | 48 – 165 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 73 kWh |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Height adjustment | 14 cm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Contrast ratio (dynamic) | 10000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Width (without stand) | 713 mm |
| Pixel Pitch | 0.272 x 0.272 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 222 kHz |
| Swivel angle range | 60 – -60° |
| Tilt angle range | 20 – -3° |
| Power consumption (typical) | 90 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 493693 |
| Width (with stand) | 713.4 mm |
| Depth (with stand) | 233.4 mm |
| Height (with stand) | 580.8 mm |
| Weight (with stand) | 9.13 kg |
| Depth (without stand) | 96.3 mm |
| Height (without stand) | 425.7 mm |
| Weight (without stand) | 5.83 kg |
| Package width | 815 mm |
| Package depth | 253 mm |
| Package height | 679 mm |
| Package weight | 13.4 kg |
| Certification | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 AMD FreeSync Premium |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.