
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 29.5″ ASUS XG309CM, 2560×1080, overclocking 220Hz* (Above144Hz) ,1ms (GTG), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C,110% sRGB,G-Sync compatible, KVM support, Tripod socket.
| MNT-Screen-Size | 30.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | UHD |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Swivelling | Yes |
| Pixel Pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Built-in KVM switch | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Montare VESA | Nu |
| Digital horizontal frequency | 30 – 250 kHz |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Power consumption (typical) | 28 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Package weight | 11.2 kg |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Tilt angle range | 20 – -5° |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Height adjustment | 11 cm |
| Package depth | 226 mm |
| Depth (without stand) | 73.8 mm |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1080 |
| Display diagonal | 74.9 cm (29.5) |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Viewable size, horizontal | 69 cm |
| Viewable size, vertical | 29.1 cm |
| Colour gamut | 110% |
| HD type | UltraWide Full HD |
| Package width | 940 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| Weight (without stand) | 4.56 kg |
| Package height | 412 mm |
| Maximum refresh rate | 220 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 220 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1012022 |
| Width (with stand) | 707.3 mm |
| Depth (with stand) | 264.9 mm |
| Height (with stand) | 486.1 mm |
| Width (without stand) | 707.3 mm |
| Height (without stand) | 320.7 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.