
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.1554 mm |
| Nr. biti de culoare | 10 bits |
| Standarde | DCI-P3: 90% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 90 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 634 x 423-523 x 255 mm Fara suport: 634 x 381 x 94 mm |
| Greutate | Cu suport: 8 kg Fara suport: 4.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free G-Sync Compatible VESA DisplayHDR 400 |
| Iluminare | Aura Sync |
| Tehnologii | |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -25/+25 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 2 |
| USB | 2x USB 3.0 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | UHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Quick start guide | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Swivelling | Yes |
| Power adapter included | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| Front bezel colour | Black |
| Height adjustment | 10 cm |
| FreeSync | Nu |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Display brightness (peak) | 400 cd/m² |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Pixel Pitch | 0.155 x 0.155 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Viewable size, horizontal | 59.6 cm |
| Tilt angle range | 20 – -5° |
| Feet colour | Black |
| Colour gamut | 90% |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Package weight | 12 kg |
| Power consumption (typical) | 90 W |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Weight (with stand) | 8 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| Frameless design | No |
| Package width | 602 mm |
| Package height | 260 mm |
| Depth (without stand) | 94.3 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 135 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 522142 |
| Width (with stand) | 633.6 mm |
| Depth (with stand) | 254.5 mm |
| Height (with stand) | 522.4 mm |
| Width (without stand) | 633.6 mm |
| Height (without stand) | 381.1 mm |
| Package depth | 725 mm |
| Certification | TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA DisplayHDR 400, G-SYNC Compatible |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.