
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 170 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 100.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.233 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 35 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 615 x 455 x 214 mm Fara suport: 615 x 367 x 51 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.4 kg Fara suport: 4.3 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync HDR10 |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -20/+20 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| LFD-Resolution | QHD |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Height (with stand) | 455 mm |
| Height (without stand) | 367 mm |
| Weight (without stand) | 4.3 kg |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Depth (without stand) | 51 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Power consumption (typical) | 32.1 W |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Feet colour | Black |
| Depth (with stand) | 214 mm |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| Package weight | 7.6 kg |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 223 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 170 Hz |
| Package depth | 510 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388124 |
| Package width | 689 mm |
| Package height | 194 mm |
| Certification | TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.