
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Asus 27″ VG279Q1R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 144Hz, Response time GtG: 4ms, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/㎡, Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 100M:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 72%(NTSC), Colours: 16.7M, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 75×75, Tilt: -5/22, Pivot: –, Swivel: –, HDMI: x2, DisplayPort: x1, AUX: Headphone out
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| LED indicators | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| DVI port | No |
| Package height | 499 mm |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Pixel Pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Tilt angle range | -5 – 22° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package weight | 6.1 kg |
| Depth (with stand) | 213 mm |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Power consumption (typical) | 18 W |
| Feet colour | Black, Red |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Width (with stand) | 612.6 mm |
| Width (without stand) | 612.6 mm |
| RMS rated power | 4 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388102 |
| Height (with stand) | 431 mm |
| Depth (without stand) | 37.7 mm |
| Package width | 629 mm |
| Package depth | 183 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.