
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Package width | 680 mm |
| Tip panel | TN |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Pixel Pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Montare VESA | Nu |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Depth (with stand) | 194 mm |
| Package height | 510 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Input current | 1.5 A |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Feet colour | Black |
| Height (with stand) | 453 mm |
| Depth (without stand) | 59 mm |
| Width (with stand) | 615 mm |
| Width (without stand) | 615 mm |
| Certification | TÜV |
| RMS rated power | 4 W |
| Weight (without stand) | 3.73 kg |
| Package depth | 171 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 719785 |
| Weight (with stand) | 4.47 kg |
| Height (without stand) | 453 mm |
| Package weight | 6.33 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.