
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.8″ ASUS VZ24EHE, IPS, 16:9, FHD 1920* 1080, 178/ 178, 250 cd/mp, 1000:1, 1ms MPRT, max 75 Hz, Flicker-free, Low Blue Light, Eye Care+Technology, FreeSync, HDMI, VGA, casti, VESA 75* 75, Kensington Lock,culoare negru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Quick start guide | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Power adapter included | Yes |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Digital horizontal frequency | 24 – 83 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Tilt angle range | 23 – -5° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 668857 |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Height (with stand) | 392 mm |
| Depth (without stand) | 39 mm |
| Height (without stand) | 317 mm |
| Weight (without stand) | 2.5 kg |
| Package width | 596 mm |
| Package depth | 117 mm |
| Package height | 488 mm |
| Package weight | 4.2 kg |
| Cables included | AC, VGA |
| Certification | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light AMD FreeSync |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.