
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 100.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 17 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 540 x 350-480 x 211 mm Fara suport: 540 x 325 x 55 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.5 kg Fara suport: 3.3 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+35 |
| Picior pivotant | -90/+90 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| Width (without stand) | 540 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Package depth | 202 mm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| TV tuner integrated | No |
| Height adjustment | 13 cm |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| PC Audio in | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Tilt angle range | -5 – 35° |
| Depth (without stand) | 55 mm |
| Weight (with stand) | 5.5 kg |
| Package weight | 7.8 kg |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Height (without stand) | 325 mm |
| Package height | 450 mm |
| Timp de răspuns monitor | N/A |
| Horizontal scan range | 24 – 85 kHz |
| Swivel angle range | -90 – 90° |
| Power consumption (typical) | 21.7 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388060 |
| Height (with stand) | 480 mm |
| Weight (without stand) | 3.3 kg |
| Package width | 652 mm |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.