
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.6″ ASUS VG24VQE, Gaming, Curbat 1500R, 16:9, VA, FHD 1920*1080, 250 cd/mp, 3000:1, 178/178, 1 ms, flicker free, 165 Hz, Low BlueLight, FreeSync Premium, Shadow Boost, DP, 2* HDMI, Earphone Jack, VESA100*100, Kensington Lock, culoare negru
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
|---|---|
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Quick start guide | Yes |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| DVI port | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Game mode | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Width (with stand) | 537.6 mm |
| Width (without stand) | 537.6 mm |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Horizontal scan range | 30 – 200 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Package height | 188 mm |
| Display diagonal | 59.9 cm (23.6) |
| Power consumption (typical) | 23.34 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 390290 |
| Depth (with stand) | 205.9 mm |
| Height (with stand) | 404 mm |
| Weight (with stand) | 3.37 kg |
| Depth (without stand) | 69.9 mm |
| Height (without stand) | 320 mm |
| Weight (without stand) | 2.64 kg |
| Package width | 398 mm |
| Package depth | 612 mm |
| Package weight | 5.06 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.