
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Asus 21.5″ MB229CF
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Package depth | 129 mm |
| DC-in jack | Yes |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Cable lock slot | No |
| Wall mountable | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| USB Type-C | Da |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5) |
| Pixel Pitch | 0.248 x 0.248 mm |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital vertical frequency | 48 – 100 Hz |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| Shadow control | Yes |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Brand specific technologies | SPLENDID |
| Height adjustment | 18 cm |
| Weight (without stand) | 2.2 kg |
| Package weight | 6 kg |
| Weight (with stand) | 4 kg |
| Power consumption (typical) | 13 W |
| Swivel angle range | -90 – 90° |
| Package height | 398 mm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Height (without stand) | 318 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Digital horizontal frequency | 30 – 111 kHz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1846161 |
| Width (with stand) | 487 mm |
| Depth (with stand) | 301 mm |
| Height (with stand) | 722 mm |
| Width (without stand) | 487 mm |
| Depth (without stand) | 22 mm |
| Package width | 547 mm |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Certification | Energy Star TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.