
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Product colour | Black, Grey |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 700:1 |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Portabil | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| USB Type-C | Da |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| VESA mounting | No |
| Diagonala monitor | – Sub 16 inch |
| Display number of colours | 262000 colours |
| Display brightness (typical) | 220 cd/m² |
| Power consumption (typical) | 10 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 10 kWh |
| RMS rated power | 1 W |
| Micro HDMI ports quantity | 1 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 400636 |
| Width (with stand) | 359.8 mm |
| Depth (with stand) | 9 mm |
| Height (with stand) | 227.6 mm |
| Weight (with stand) | 730 g |
| Cables included | AC, HDMI, Micro-HDMI, USB Type-C, USB Type-C to USB Type-A |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.