
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 34 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 50.000.000:1 (dynamic) |
| Densitate pixeli | 81 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 36 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 3 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 818 x 475 x 254 mm Fara suport: 818 x 371 x 56 mm |
| Greutate | Cu suport: 8.1 Kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5.5/+22 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Cables included | HDMI |
| Power adapter included | Yes |
| RMS rated power | 3 W |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| FreeSync | Nu |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Supported video modes | 1080p |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Package weight | 10.9 kg |
| Power cable length | 1.8 m |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Package depth | 187 mm |
| Fast charging | No |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Weight (with stand) | 8.1 kg |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Adobe RGB coverage | 91% |
| Response time | 4 ms |
| Power consumption (typical) | 36 W |
| Display diagonal (metric) | 86.36 cm |
| Feet colour | Black |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1080 |
| Display resolution | 2560 x 1080 pixels |
| Pixel density | 81 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Height (with stand) | 475 mm |
| Package width | 940 mm |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1080 |
| Tilt angle range | -6 – 23° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413387 |
| Width (with stand) | 817.4 mm |
| Depth (with stand) | 253.8 mm |
| Width (without stand) | 817.4 mm |
| Depth (without stand) | 55.7 mm |
| Height (without stand) | 370.7 mm |
| Package height | 506 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.