
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 2500:1 (normal) 20.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | sRGB: 104% Coverage Adobe RGB: 77% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 44 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 3 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 715 x 523 x 254 mm Fara suport: 715 x 425 x 56 mm |
| Greutate | Cu suport: 8.3 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer Adaptive Sync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5.5/+22 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | UHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Pivot | No |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| RMS rated power | 3 W |
| DVI port | No |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| Package width | 820 mm |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Power consumption (typical) | 44 W |
| Colour depth | 10 bit |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Package weight | 11.2 kg |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Package depth | 187 mm |
| Fast charging | No |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Width (with stand) | 714.8 mm |
| Width (without stand) | 714.8 mm |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| Adobe RGB coverage | 77% |
| Depth (with stand) | 253.8 mm |
| Depth (without stand) | 55.7 mm |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 1080p, 1440p, 2160p |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 400524 |
| Height (with stand) | 522.8 mm |
| Weight (with stand) | 8.34 kg |
| Height (without stand) | 425.2 mm |
| Package height | 546 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.