
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1200:1 (normal) 50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2727 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 3 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 730 x 501-651 x 275 mm Fara suport: 730 x 434 x 58 mm |
| Greutate | Cu suport: 9.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free AdaptiveSync |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Altele | AdaptiveSync |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -180/+180 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Swivelling | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| RMS rated power | 3 W |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DVI port | No |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Built-in microphone | No |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Bezel thickness type | Narrow |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Power consumption (max) | 90 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Colour depth | 10 bit |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -180 – 180° |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| HD type | 2K Ultra HD |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Response time | 4 ms |
| Power consumption (typical) | 40 W |
| Compatibility | VESA-P2 |
| Feet colour | Black |
| Horizontal scan range | 30 – 114 kHz |
| Package depth | 225 mm |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Certification | ISO |
| Pixel Pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| Supported video modes | 1080p, 1440p |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Adobe RGB coverage | 75% |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Width (with stand) | 730.2 mm |
| Width (without stand) | 730.2 mm |
| Depth (with stand) | 275.1 mm |
| Package weight | 12.6 kg |
| Height (with stand) | 650.6 mm |
| Depth (without stand) | 57.7 mm |
| Height (without stand) | 434.2 mm |
| Package width | 835 mm |
| Package height | 545 mm |
| Weight (with stand) | 9.4 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 692835 |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.