
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 70 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.36375 mm |
| Standarde | sRGB: 123% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 43 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 710 x 524 x 245 mm Fara suport: 710 x 126 x 85 mm |
| Greutate | Cu suport: 10.5 Kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -3.5/+21.5 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Product colour | Black, Red |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| RMS rated power | 5 W |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Height adjustment | 13 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Pixel Pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Package weight | 10.9 kg |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Cables included | DisplayPort |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Number of OSD languages | 19 |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Screen curvature rating | 1000R |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 60 kWh |
| Supported video modes | 1440p |
| Feet colour | Black, Red |
| Weight (with stand) | 8.15 kg |
| Horizontal scan range | 30 – 230 kHz |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Tilt angle range | -5 – 21.5° |
| Adobe RGB coverage | 75% |
| Power consumption (typical) | 52 W |
| Power consumption (max) | 110 W |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| DCI-P3 coverage | 75% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 659556 |
| Width (with stand) | 700.5 mm |
| Depth (with stand) | 339.6 mm |
| Width (without stand) | 700.5 mm |
| Depth (without stand) | 111.2 mm |
| Height (without stand) | 424.2 mm |
| Certification | GOST |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.