
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru/Rosu |
| Putere consumata | 30 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 615 x 446 x 200 mm Fara suport: 615 x 366 x 49 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.4 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| LFD-Resolution | FHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Product colour | Black, Red |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| RMS rated power | 2 W |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixel density | 82 ppi |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 22 kWh |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Supported video modes | 1080p |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Power consumption (typical) | 30 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (without stand) | 48.8 mm |
| Height (without stand) | 365.8 mm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 144 Hz |
| Fast charging | No |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 419945 |
| Width (with stand) | 614.9 mm |
| Depth (with stand) | 199.7 mm |
| Height (with stand) | 445.8 mm |
| Weight (with stand) | 4.37 kg |
| Width (without stand) | 614.9 mm |
| Package width | 703 mm |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 467 mm |
| Package weight | 6.47 kg |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.