
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2745 mm |
| Standarde | Adobe RGB: 89% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 32 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 613 x 529 x 227 mm Fara suport: 613 x 367 x 73 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.4 Kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free FreeSync Premium |
| Curbat | Da |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -3.5/+21.5 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | Da |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 (1 upstream, 3 downstream) |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | No |
| LFD-Resolution | QHD |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Product colour | Black, Red |
| External power adapter | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| 3D | No |
| Built-in microphone | No |
| Swivel angle range | -32 – 32° |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| TV tuner integrated | No |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Ecran Curbat: | Da |
| Height adjustment | 13 cm |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Height (without stand) | 367.3 mm |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Power consumption (typical) | 28 W |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Bezel thickness type | Frameless |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Height (with stand) | 528.6 mm |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 144 Hz |
| Package height | 523 mm |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Screen curvature | 150 cm |
| Width (with stand) | 612.4 mm |
| Width (without stand) | 612.4 mm |
| Depth (without stand) | 73.2 mm |
| Weight (without stand) | 4.1 kg |
| Package width | 686 mm |
| Package depth | 214 mm |
| Package weight | 7.8 kg |
| Certification | ISO 9241-307 |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Vertical scan range | 50 – 146 Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388167 |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.