
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Product colour | Black, Red |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI version | 2.0 |
| Microphone in | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| RMS rated power | 2 W |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Surface hardness | 3H |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Compliance certificates | WEEE |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Cables included | DisplayPort, HDMI |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Front bezel colour | Black/Red |
| Depth (with stand) | 227.4 mm |
| Aspect ratio | 4:3, 16:9 |
| Fast charging | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 23 kWh |
| Package height | 523 mm |
| sRGB coverage (typical) | 120% |
| Adobe RGB coverage | 89% |
| Screen curvature | 150 cm |
| Width (with stand) | 612.4 mm |
| Width (without stand) | 612.4 mm |
| Depth (without stand) | 73.2 mm |
| Package width | 686 mm |
| Package depth | 214 mm |
| Package weight | 7.8 kg |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Supported video modes | 720p, 1080p |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| Pixel density | 81 ppi |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 165 Hz |
| Audio input | Yes |
| Weight (with stand) | 5.08 kg |
| Display scanning frequency | D-SUB:30k-160kHz; HDMI1.4、DP1.2:30k-200kHz D-SUB:48-144Hz HDMI1.4、DP1.2:48-165Hz |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 398397 |
| Height (with stand) | 464.6 mm |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.