
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR 27″ AOC AG275QXL
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | QHD |
| Product colour | Black, Gold |
| External power adapter | No |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Detachable stand | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Power supply type | Internal |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Height adjustment | 13 cm |
| Montare VESA | Nu |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Game mode | Yes |
| Pixel density | 109 ppi |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| FPS counter | Yes |
| Motion blur reduction | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Package width | 720 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Package height | 520 mm |
| Dial point | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Tip panel | OLED |
| Power consumption (typical) | 39 W |
| Certification | ISO 9241-307 |
| Anti-Blue-Light technology | Yes |
| DCI-P3 coverage | 94% |
| Light effects | Yes |
| Swivel angle range | -170 – 170° |
| sRGB coverage (typical) | 128% |
| Width (with stand) | 613.4 mm |
| Width (without stand) | 613.4 mm |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Vertical scan range | 48 – 170 Hz |
| Depth (without stand) | 50.3 mm |
| Height (without stand) | 365.7 mm |
| Package weight | 13.6 kg |
| NTSC coverage (typical) | 112% |
| Adobe RGB coverage | 94% |
| AMD FreeSync refresh rate range | 48 – 170 Hz |
| Front bezel colour | Black/Gold |
| Feet colour | Black, Gold |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 63 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1045400 |
| Depth (with stand) | 249 mm |
| Height (with stand) | 553.6 mm |
| Weight (with stand) | 7.84 kg |
| Package depth | 322 mm |
| Exterior finish type | Matt/Textured |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.